[PL] [EN]
Wybierz miasto:
0
 
lokalizacje
tablic
reklamowych
0%
mieszkańców
miasta
0 tys.
 
odbiorców
0 mln
spojrzeń
miesięcznie

Ostatnie realizacje

Spółdzielnie

Zapraszamy do współpracy wszystkie spółdzielnie oraz zarządców nieruchomości posiadających w swoich zasobach nieruchomości z windą w zakresie wynajmu powierzchni reklamowej. Firma VGM Sp. z o.o. zajmuje się szeroko pojętą współpracą ze Spółdzielniami Mieszkaniowymi/Zarządcami Nieruchomości w zakresie reklamy zewnętrznej, jesteśmy także członkami Izby Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej. Współpracujemy ze Spółdzielniami Mieszkaniowymi na terenie 24 największych polskich miast dzierżawiąc od nich powierzchnie pod różnego rodzaju nośniki reklamy zewnętrznej. VGM Sp. z o.o. jest największym i jedynym ogólnopolskim dystrybutorem produktu „LIFTBOARDS” - reklamy w windach. Spełniamy wszelkie wymogi z centrali Urzędu Dozoru Technicznego, które pozwalają nam od pięciu lat na wynajem powierzchni reklamowych w dźwigach osobowych w całej Polsce.

Korzystamy z najwyższych jakościowo materiałów do tworzenia tablic reklamowych. Tablice LIFTBOARDS są zaprojektowane zgodnie z wytycznymi producentów dźwigów oraz Urzędu Dozoru Technicznego. Tablice LIFTBOARDS są przyklejane do ściany kabiny za pomocą dwustronnej taśmy i nie powodują żadnych trwałych uszkodzeń lub przebarwień kabiny dźwigu.

W chwili obecnej liczba Spółdzielni Mieszkaniowych i Zarządców Mieszkaniowych, z którymi współpracujemy przekroczyła liczbę stu. Łączna ilość tablic typu LIFTBOARDS, które wiszą w zasobach naszych partnerów to blisko 2000 nośników, co czyni nas największą tego typu firmą w Polsce.  Ze współpracy czerpane są obustronne korzyści – nie tylko finansowe.