[PL] [EN]
Wybierz miasto:
0
 
lokalizacje
tablic
reklamowych
0%
mieszkańców
miasta
0 tys.
 
odbiorców
0 mln
spojrzeń
miesięcznie

Ostatnie realizacje

Franczyza

Oferujemy bogate i ustandaryzowane systemy franczyzowe dla osób i firm prowadzących działalność reklamową. Nasza oferta jest skierowana głównie do firm reklamowych, które chcą wzbogacić swoją ofertę oraz do osób z doświadczeniem w branży reklamowej zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności. 
 
Budujemy ogólnopolską sieć tablic reklamowych w windach. Obecnie z naszymi partnerami tworzymy rozbudowaną siatkę w kilkunastu największych miastach w Polsce.Posiadamy gotowe umowy ze spółdzielniami i z zarządcami nieruchomości. Franczyzobiorcy oferujemy wyłączność w danym mieście. 
 
Nasz system franczyzowy opiera się o zasadę wzajemnego wsparcia oraz wsparcia jednostki centralnej. Dzięki współpracy z Liftboards franczyzobiorca zyskuje możliowość wzjamenj sprzedaży powierzchni reklamowej z innymi podmiotami w sieci opartej o system prowizyjny. VGM, jako jednostka centralna reprezentuje całą sieć i prowadzi działania sprzedażowe na szczeblu ogólnopolskim. Prowadzimy szereg działań promocyjnych i propagujących reklamę w windach, jako dobry produkt reklamowy. 
Działamy w Izbie Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej oraz kontaktujemy się z mediami branżowymi. 
 
Poszukujemy partnerów franczyzowych w następujących miastach: Puławy, Tarnobrzeg, Jaworzno, Ruda Śląska, Poznań
 
W pakiecie franczyzowym oferujemy franczyzobiorcy:
 

Zapraszamy do współpracy!
 
VGM Sp. z o.o.  (siedziba główna firmy)

ul. Armii Krajowej 105
43-100 Tychy

tel. +48 794 700 344
biuro@reklamywwindach.pl